Balinarski utrinki

Balinarski kamp v Kortah

Balinarski klub Korte je v sodelovanju z Balinarsko zvezo Slovenije v soboto 29. 7. 2017 izvedel prvi letošnji enodnevni balinarski kamp mladih. Udeležilo se ga je dvanajst mladih balinark in balinarjev (na sliki), pod vodstvom trenerjev: Tone Kosar (selektor reprezentance mladih) in Aleš Borčnik (večkratni svetovni prvak v hitrostnem zbijanju). Mladi so na enodnevnem druženju po programu trenirali in izvajali vse  balinarske igre v prisotnosti domačih trenejev. Odigrali so medsebojno tekmo med dekleti in fanti. Naslednji kamp mladih v Kortah je dogovorjen oktobra, v sklopu dneva odprtih vrat Izolskega športa "Športajte z nami".