Rekreacijske lige

Podrobnosti

Na balinišču BK Brusnice pri Novem mestu je 27.6.2019 potekal zaključni turnir rekreacijske lige dolenjske v balinanju. Po končanem turnirju je sledila še podelitev pokalov za sezono 2020. Zmagovalci so postali balinarji Drske, balinarji ŠRD Breza so tokrat osvojili drugo mesto.

NOTRANJSKE LIGE

1. LIGA

5. KROG
JAMA - HORJUL 2:6
DREN - PVD SEVER 4:4
SINJA GORICA - BARON LOGATEC 4:4
BLAGAJNA - DRAGOMER GUT&PET 4:4

Lestvica po 5. krogu: HORJUL 28, PVD SEVER 28, DRAGOMER GUT&PET 22, BLAGAJNA VRHNIKA 20, DREN 18, JAMA 16, BARON LOGATEC 14, SINJA GORICA 14.

2. LIGA

5. KROG
BŠD DRAGOMER - RADNA 2:6
DRAGOMER F BAR - OZVVS VRHNIKA BOROVNICA 6:2
KRANJCI - POVŽ 2:6
PODPEČ PRESERJE - INVALIDI 5:3

Lestvica po 5. krogu: RADNA 34, DRAGOMER F BAR 30, OZVVS VRHNIKA BOROVNICA 21, KRANJCI 16, INVALIDI 16, BŠD DRAGOMER 16, POVŽ 14, PODPEČ PRESERJE 13.

TRIM LIGA KOČEVJE

4. KROG
ŠTKD GAJ - BK SODČEK 2:4
DU KOČEVJE i - DU KOČEVJE II 0:6
KOBLARJI - REKREACIJA GAJ 6:0

5. KROG
REKREACIJA GAJ - DU KOČEVJE I 4:2
DU KOČEVJE II - ŠTKD GAJ 1:5
SODČEK - KOBLARJI 4:2

Lestvica po 5. krogu: BK SODČEK 10, ŠTKD GAJ 8, KOBLARJI 6, DU KOČEVJE II 4, REKREACIJA 2, DU KOČEVJE I 0.

MEDOBČINSKA LIGA KOZJANSKO

3. IN 4. KROG
ROGAŠKA VETERANI - GROBELNO 6:2
GORICA - ŠTORE 2:6
ŠENTJUR - ROGAŠKA JSMM 2:6
ŠTORE - ŠENTJUR 6:2
GORICA - GROBELNO II 6:2
ŠMARJE - ROGAŠKA VETERANI 4:4
GROBELNO I - SLOVENSKA BISTRICA 2:6

Lestvica po 4. krogu: GORICA 6, ROGAŠKA VETERANI 6, SLOVENSKA BISTRICA 5, ŠTORE 5, ROGAŠKA JSMM 3, ŠMARJE 2, GROBELNO I 2, GROBELNO II 1, ŠENTJUR 0

ŠTAJERSKA LIGA UPOKOJENCEV V BALINANJU

1. LIGA

3. KROG
BK ŽALEC - BK POLZELA 2:8
KU GORENJE - DU VINSKA GORA 6:4
BŠDU PREMOGOVNIK - BK CELEIA CELJE 7:3

Lestvica po 3. krogu: BŠDU PREMOGOVNIK 4, BK POLZELA 4,KU GORENJE 4, DU VELENJE 2, DU VINSKA GORA 2, BK ŽALEC 2, BK CELEIA CELJE 0.

2. LIGA

2. KROG
BS VRBNO VRBICA - BK TOPOLŠICA 0:8
DU DOBRNA - PDU KAVČE 4:4
DU ŠOŠTANJ - PDU GORICA 6:2

Lestvica po 2. krogu: DU ŠOŠTANJ 4, PDU KAVČE 3, BK TOPOLŠICA 2, PDU GORICA 2, DU DOBRNA 1, BS VRBNO VRBICA 0.

MBL AJDOVŠČINA - VIPAVA 2020

5. KROG
NANOS - AJDOVKE 6:2
TABOR - MARTINŠE 4:4
BRANIK - VIPAVKE 8:0
PLANINA - CESTA 8:0

6. KROG
AJDOVKE - CESTA  4:4
VIPAVKE - PLANINA 0:8
MARTINŠE - BRANIK 6:2
NANOS - TABOR 6:2

Vrstni red po 6. krogu: PLANINA 38, BRANIK 32, NANOS 29, MARTINŠE 27, CESTA 18, TABOR 18, VIPAVKE 18, AJDOVKE 12.

KRAŠKA REKREACIJSKA LIGA 2020

4. KROG
ZARJA BAZOVICA – BRINJ 8:4
PLISKOVICA – HRAST ŠTANJEL 8:4
UPOKOJENEC – JADRAN H.K. (neodigrano)

5. KROG
BRINJ – KOSTANJEVICA 5:7
JADRAN H.K. – ZARJA BAZOVICA 6:6
HRAST ŠTANJEL – UPOKOJENEC 8:4

Lestvica po 5. krogu: ZARJA BAZOVICA 7, JADRAN H.K. 5, PLISKOVICA 4, KOSTANJEVICA 4, UPOKOJENEC 3, HRAST ŠTANJEL 2, BRINJ 1.

You have no rights to post comments

   
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
© Balinarska Zveza Slovenije