BZS obvešča

Napotilo MIZŠ za uporabo športnih objektov

ČLANICE OKS - ZŠZ

Spoštovani,

Na direktoratu za šport pri Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport so pripravili napotilo za uporabo športnih objektov skladno z Odlokom o začasnih omejitvah pri izvajanju športne dejavnost (Uradni list št. 150/2020, z dne 21.10.2020).

Po pisanju MIZŠ je namen napotila pomagati lastnikom in upravnikom športnih objektov lažje razumeti Odlok o začasnih omejitvah pri izvajanju športne dejavnost z vidika uporabe športnih objektov.

V priloženem napotilu so na sistematični način razločili, katere športni programi se lahko izvajajo v športnih objektih, kdo se lahko športnih programov udeležuje in v katerih objektih se lahko športni programi izvajajo.

Besedilo dopisa najdete na tej povezavi.

Ostanite zdravi!

Športni pozdrav,