Prenovljen Mednarodni tehnični pravilnik

V začetku junija je luč sveta ugledal prenovljeni Mednarodni tehnični pravilnik, v katerem so upoštevane vse potrebne spremembe.
V zadnjih mesecih je vodstvo Balinarske zveze Slovenije vložilo veliko časa v pripravo novega Mednarodnega tehničnega pravilnika, ki ni bil v celoti prenovljen vse od leta 2012.

Besedilo Mednarodnega tehničnega pravilnika je potrdil Kongres v Lyonu leta 1999. V besedilu MTP, izdanega leta 2020 so upoštevane spremembe, sprejete na:
- kongresu FIB v Kranju, 2001;
- kongresu FIB v Feltrah, 2011;
- kongresu FIB v Bahia Blanci, 2013;
- kongresu FIB na Reki, 2015;
- kongresu FIB v Casablanci, 2017;
- sestankih izvršnega odbora Mednarodne balinarske zveze (F.I.B. – 2004, 2007, 2018);
- svetovnem prvenstvu v Turčiji 2019, veljajo od 1. 1. 2020.

Prenovljeni MTP je v elektronski obliki že dostopen na spletni strani Balinarske zveze Slovenije. V tiskani obliki bo klubom dostavljen skupaj z julijsko številko revije Balinar, na voljo pa bo tudi v pisarni BZS.

Naprošamo vas, da nam vse morebitne pripombe v povezavi z MTP posredujete na elektronsko pošto:  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

>>>    MTP 2020   <<<