Jesenska šola balinanja Rogaška Slatina

RAZPIS ZA JESENSKO ŠOLO BALINANJA od 26.10. do 30.10. 2020 v Rogaški Slatini

1. Datum: od ponedeljka, 26. oktobra do vključno petka, 30. oktobra 2020. Zbor udeležencev je v ponedeljek ob 10.uri v Rogaški Slatini, zaključek v petek.

2. Kraj: Rogaška Slatina

3. Bivanje: Hotel Sava ali Hotel Zagreb (oba 4*) – točno lokacijo sporočimo naknadno.

4. Plačilo: Stroške za udeležence kampa v celoti krije Balinarska zveza Slovenije.

5. Rok prijav: Udeležence naprošamo, da se prijavijo čim prej, oziroma najkasneje do 1.10.2020 na naslov Balinarska zveza Slovenije, Tržaška 2, Ljubljana, ali na e-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

5. Število udeležencev ni omejeno, šola balinanja je namenjena deklicam in dečkom od 8 do 14 let starosti.

6. Šolo balinanja vodi Komisija za mladino pod vodstvom Antona Trobca, na prizorišču bo prisoten tudi ustrezen strokovni kader in spremljevalno osebje. Poskrbljeno bo tudi za animacijo otrok v prostem času.

7. Stroške vaditeljev in njihovo namestitev ter stroške uporabe balinarskega objekta plača BZS.

Simon Maljevac l.r.
Vodja pisarne Balinarske zveze Slovenije