OBVESTILO V ZVEZI S SODNIŠKIMI IZPITI - SPREMEMBA

NOVO OBVESTILO V ZVEZI S SODNIŠKIMI IZPITI - SPREMEMBA

Sodniška komisija Balinarske zveze Slovenije sporoča, da bodo v predvidenem datumu in uri potekali samo sodniški izpiti brez predavanj.

Termini:
- sreda, 21.10.2020 ob 17.00 uri: izpiti za napredovanje iz naziv območni sodnik v SODNIK II.
- nedelja 25.10.2020 ob 9.00 uri: izpiti za napredovanje iz naziva sodnik II. v SODNIK I. in izpiti za nove OBMOČNE SODNIKE.

Ker je zaradi ukrepov Vlade RS in priporočil NIJZ prepovedano zbiranje nad 10 ljudi, se gradivo objavi na spletni strani. Izpiti se bodo pisali na več mestih v stavbi na Tržaški 2, Ljubljana. Obvezna uporaba zaščitne maske. Priporočamo, da ga kandidati (poleg ostalega gradiva) skrbno proučijo in morebitna vprašanja zastavijo Sodniški komisiji do nedelje.

Sodniška komisija