Državno prvenstvo v igri dvojic v Postojni

Tekmovalna komisija Balinarske zveze Slovenije je določila, da bo finalni turnir državnega prvenstva v igri dvojic, ki bo na sporedu 20.9.2020, gostila Postojna.

V letošnjem letu bodo vse prijavljene dvojice uvrščene neposredno na finalni turnir državnega prvenstva, tako da polfinalni turnirji ne bodo izvedeni. Za gostitelja finalnega turnirja je izbrana Postojna. Sistem tekmovanja bo predstavljen konec tedna, rok za prijave je podaljšan do petka, 11.9.2020 do 24. ure.
Tekmovalna komisija BZS sprejema prijave na elektronski  naslov:    Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.