PREBERITE NOVEGA BALINARJA

Julijska številka Balinarja vam prinaša obilo zanimivega branja. Na voljo so vam intervjuji, reportaže, poročila, veliko odličnega slikovnega materiala ter velik poster sežanske Skale, ki slavi naslov klubskih državnih prvakov v moški konkurenci.

V novi številki revije Balinar lahko osvežite spomin na zaključni turnir superlige 2019/20, preberete intervjuje s predsednikom BZS Primožem Marinkom,  selektorjem moške članske reprezentance Davorjem Janžičem ter reprezentančnima maserjema Denise Vidmar in Rokom Mihičem, izveste kaj se je dogajalo na Poletni šoli Balinanja in Balinarskem kampu v Fiesi, na državnem prvenstvu gluhih in naglušnih ter na mednarodni sceni in še veliko več...

>>>   Glasilo Balinarske zveze Slovenije - julij 2020    <<<